top of page
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

APIE KŪRĖJĄ

Sveiki, mano vardas Sivilė.

SIVILÉ autoriniai kvepalai, nisiniai kvepalai, originalios dovanos

Parfumerija, tai sritis, kur susijungia menas ir mokslas. Turbūt, dėl to kvepalų gamyba mane ir patraukė. Na, dar ir dėl to, jog kvapai be galo veikia emocijas. Ši ypatinga "magija" labai žavi.

 

Keliaudama kvapų pasauliu daug mokausi, susipažįstu, atrandu. Kiekvieną dieną išmokstu kažko naujo, o savo žiniomis dalinuosi su kitais. Be galo mėgstu kalbėti apie kvapus, kokius potyrius jie sukuria. O visų labiausiai patinka klausytis kitų žmonių įspūdžių. Ypač, kai pauosto mano kurtų aromatinių kompozicijų :)

 

Savo kūrybą pradėjau 2018 metais nuo vonios burbulų. Vėliau teko susipažinti su muilų, žvakių ir kitų vaško produktų gamyba, o lygiagrečiai ėjo pats pagrindis dalykas, parfumerija. Šiuo metu gaminu spiritinius, aliejinius bei kietuosius (vaškinius) kvepalus, vonios burbulus, kvapus namams ir automobiliams. Gamindama naudoju natūralius ir sintetinius ingredientus, laikausi tarptautinių IFRA rekomendacijų. Stengiuosi, kad mano gaminiai būtų ne tik patrauklūs akiai, maloniai kvepėtų, bet ir nekenktų sveikatai bei kuo mažiau terštų aplinką.

 

Mano sena svajonė - išgelbėti pasaulį. Galbūt ši veikla vieną dieną padės man tai padaryti, bet jau žinau, kad mano kūryba džiugina daugybę žmonių, o man tai reiškia labai labai daug. Laimingi žmonės = išgelbėtas pasaulis!

Kvepiantys linkėjimai,
Sivilė Čeponytė

bottom of page